פינות אוכל| שולחנות אוכל - פרוגרס יבוא ושיווק פינות אוכל

פרוגרס פינות אוכל

פינות אוכל

imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם וינה
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם ניו יורק
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם לונדון
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם ליסבון
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם פדובה
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם נועם
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם ספייסי
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם סקאלה
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם קליאו
imageצבעים נוספים
פינת אוכל דגם טיבולי

פינות אוכל - מידע נוסף

פינת האוכל כפינה המרכזית ביותר בבית

ישנן המון פינות מרכזיות בבית, כאשר ניתן למנות את הסלון ואת המטבח כפינות המסמלות את מרכז הבית. יחד עם זאת, בשנים האחרונות התואר המחייב והסטטוס היוקרתי הוקדשו דווקא לפינת האוכל – הפינה המרכזית ביותר, המלכדת ביותר וזו שמשתמשים בה יותר מאשר בפינות אחרות בבית. פינות אוכל של "פרוגרס" מאפשרות גם לכם ליהנות מישיבה ממושכת בפינה המשפחתית ביותר, תוך שוכלו לארח בה את מיטב הקרובים אליכם ואף לעבוד בה ולהשמישה כפינת עבודה. פינת האוכל, בשונה מרהיטים אחרים, אינה רהיט שמחליפים חדשות לבקרים, אלא שמדובר על השקעה לשנים. על כן, עשו בחירה מושכלת ובחרו את הפינה המתאימה לכם ביותר!

 

הגודל המומלץ לפינת האוכל שלכם

כאשר אתם בוחרים פינת אוכל חדשה, עליכם לקחת לפני הכל בחשבון את גודל החלל בבית שלכם המוקדש לפינת האוכל. כל עוד מתאפשר לכם לשלב פינת אוכל גדולה, עשו זאת. הטעות הגדולה ביותר היא לבחור פינה המבוססת אך ורק על חישוב מספר בני הבית. לדוגמא: אם אתם זוג הורים עם שני ילדים, הרי שולחן קטן עם 4 כסאות שולחן בהחלט לא מומלץ. הסיבה? במידה ותרחיבו את התא המשפחתי, הרי פינת האוכל הופכת מיידית ללא רלוונטית לכם וכך יהיה עליכם להחליפה פעם נוספת. כמו כן, שולחן קטן למספר מצומצם של כסאות לא באמת מאפשר לכם לארח את בני המשפחה והחברים הטובים. העדיפו תמיד פינה גדולה יותר עם מספר רב יותר של כסאות, גם אם לכאורה נדמה לכם כי תוכלו להסתפק בפינה קטנה יותר.

 

שולחן האוכל כמרכז העיצובי של הבית

פינת האוכל מורכבת משולחן גדול ומספר כסאות. במילים אחרות? מדובר על אחד הרהיטים בעלי הנוכחות הגדולה ביותר והמשפיעה ביותר. אולי ישנם רהיטים שתוכלו להתפשר עליהם בכל הקשור לנראות, אך כאן מדובר על רהיט שעליכם להשקיע בו רבות בכל הקשור לעיצובו. על כן, בססו את הבחירה שלכם על צבע הפינה החביב עליכם, סוג החומר והתחשבות ברהיטים האחרים הנותרים בחללים המרכזיים כמו המטבח והסלון. כך, תוכלו להבטיח כי כל הרהיטים יתקשרו זה עם זה ויצרו שלם עיצובי מנצח.