כסאות בר| פרוגרס כסאות

פרוגרס כסאות בר

כסאות בר

imageצבעים נוספים
כסא בר דגם לאון
imageצבעים נוספים
כיסא בר דגם גארי
imageצבעים נוספים
כסא בר דגם קפטן
imageצבעים נוספים
כיסא בר דגם קרוס
imageצבעים נוספים
כיסא בר דגם טומי
imageצבעים נוספים
כיסא בר דגם קנטרי
imageצבעים נוספים
כיסא בר דגם מרי
imageצבעים נוספים
כיסא בר דגם לואיגי

כסאות בר - מידע נוסף

הלקוחות מבקשים לשבת על כסאות בר במסעדות ובתי קפה

בתי עסק שונים – החל מבתי קפה, דרך מסעדות ועד בתי מלון, עושים שימוש בכסאות הבר. מעבר לכך שמדובר על פתרון ישיבה נוסף שניתן לשלב בחלל, הרי שמדובר גם על תרומה אדירה לנראות. כסאות בר יוצרים נראות שיקית, עדכנית ומודרנית – כזו המתקשרת עם קהלים צעירים יותר. כמו כן, כסאות הבר יוצרים גם הקשר של בילוי, של אתנחתא ושל פנאי, כך שהם פתרון ההושבה המתאים בבתי העסק שהדגש שלהם הוא לייפסטיל ובילויים. כסאות הבר של "פרוגרס" מצטיינים בנראות מודרנית, חומרים איכותיים ונוחות חסרת פשרות.

 

כסאות בר לפינת הפנאי המפנקת בבית

כיום בהמון דירות וגם בבתים פרטיים ישנו בר. ישנם אלו שהגדילו לעשות והקדישו חלל שלם בבית ליצירת בר, אך מרבית הבתים משלבים דווקא בר באזור המטבח שבאמצעותו ניתן ליהנות גם ממשטח עבודה, גם מאזור עם פתרונות אחסון נוספים ובעיקר מאזור ישיבה. אם גם אתם נהנים כיום מבר פרטי בבית שלכם, תוכלו לצרף כסאות בר שיוסיפו לנראות המרעננת והמאד לא שגרתית בבית שלכם. כסאות הבר של "פרוגרס" מוצעים לכם בשלל עיצובים, כאשר הכסאות מגיעים עם משענת המאפשרת ישיבה ממושכת, נעימה ותומכת.

 

עם ריפוד או בלי ריפוד: מה כדאי?

לבחירתכם, ניתן לבחור כסא בר המגיע עם ריפוד וכסא בר ללא ריפוד. כל עוד הכסאות עתידים להשתלב בבית הפרטי שלכם, תוך שאתם מגדלים ילדים, יהיה נכון לרכוש כסאות ללא ריפודים. הסיבה? הריפודים בעלי סבירות גבוהה להתלכלך ולהיות מוכתמים. מנגד, אם אתם בית עסק שרוצה להתחדש בכסאות בר מרשימים עם ריפודים בעיצובים שונים, הרי שבהחלט מומלץ לעשות זאת. הריפוד לכשעצמו מוסיף אלמנט עיצובי נוסף המתכתב עם מונחים של פינוק ויוקרה.

 

הכסאות יכולים להיות צבועים בצבע הלבן או בגווני עץ, כאשר כדאי מאד להתאים כל כסא לחלל בו הוא עתיד להשתלב. יצירת הרמוניה עיצובית יוצרת בחלל נראות שלמה יותר. כמו כן, זיכרו כי עליכם להתאים את הכסא לגובה הבר הקיים, כך שיהיה ניתן להבטיח ישיבה נוחה ואידיאלית. על כן,  צרו חישוב נכון של גובה הכסא והבר.