כורסאות | פרוגרס יבוא ושיווק כורסאות בע"מ

פרוגרס כורסאות

כורסאות

כורסאות - מידע נוסף

כורסאות מעוצבות לחדר ישיבות

חדר הישיבות שלכם הוא במידה רבה פני המשרד שלכם: המקום בו אתם מעלים רעיונות, מפצחים אתגרים וחותמים על עסקאות. מעבר לכך שחשוב שיהיה לכל הנוכחים בחדר הישיבות נוח, הרי שגם חשוב שיהיה להם נעים שהם התרשמו מראות החדר המרכזי ביותר במשרד. הכורסאות של "פרוגרס" מצטיינות בכל פרמטר אפשרי, גם בפרמטר העיצוב, כך שחדר הישיבות שלכם עתיד ליהנות ממראות קלאסית, אלגנטית ויוקרתית. כורסאות מתאימות לחדרי ישיבות הן כורסאות מרופדות גם בחלק המשענת וגם בחלק הישיבה.

 

כורסא כאלמנט עיצובי בסלון או בחדר העבודה

בעוד ישנם רהיטים המיועדים לחללים ספציפיים בלבד, כורסאות דווקא נהנות מהאפשרות להשתלב בכל חדר וחדר ובכל מקום. הכורסאות יכולות להשתלב כרהיט עיצובי-פרקטי בסלון, בחדר הפנאי בבית, בתוך חדר הארונות, בחדר ישיבות או כסא בר ומפנק בחדר ההמתנה בקליניקה. הכורסאות המוצעות לכם ב"פרוגרס" הינן כורסאות איכותיות, נוחות ומעוצבות המשדרגות את נראותו של החלל, תוך שהן תורמות עם פתרון הושבה נוסף.

את הבחירה שלכם יהיה נכון לבסס על פי נראות הכורסא והנוחות שלה. את הסינון הראשוני אכן כדאי לעשות על פי נראות הכורסא, כאשר השלב הבא יהיה לבדוק את מידת הנוחות שלה. בעוד ישנן כורסאות המיועדות לישיבה קצרה, כמו בפינת המתנה למשל, הרי שישנן כורסאות שהתכלית שלהן שונה לחלוטין והן מיועדת לישיבה ממושכת יותר. המון פעמים פתרון הושבה זה מיועד לפינות אוכל לדוגמא, כך שפרמטר הנוחות הינו מהותי יותר.

 

צרו שידוך בין הרהיטים הקיימים ובין הכורסא

בכל חלל אליו אתם עתידים להוסיף כורסאות, ישנם רהיטים נוספים: החל מארונות , דרך שולחן ועד תאי אחסון שונים. מאחר וכל רהיט בחלל תורם עיצובית, חשוב להבטיח כי גם הכורסא החדשה תתרום עיצובית, תוך שהיא תשתלב בחלל ולא משתלטת על החלל. כך לדוגמא, אם הסלון שלכם מעוצב עם רהיטים מעץ כהה, יהיה נכון לשלב כורסא המבוססת גם היא על עץ כהה ולא על עץ בהיר שיצור קטיעה בהרמוניה העיצובית. נציגי השירות של "פרוגרס" ישמחו לייעץ לכם על השילובים הנכונים ביותר שיבטיחו נראות מרהיבה ושלמה בחלל.