5 הטעויות שתוכלו לעשות עם בחירת הכיסאות שלכם

5 הטעויות שתוכלו לעשות עם בחירת הכיסאות שלכם

מדובר ללא כל ספק על הרהיט הפופולארי ביותר כיום בעולם. בעוד ישנם רהיטים שונים הנמצאים במקומות מסוימים ובאחרים לא, הרי שהכסאות נמצאים בכל מקום ומשרתים בכל יום את כל האנשים בעולם. למרות שמדובר לכאורה אך ורק על כסא, דעו כי עליכם לאמץ כמה כללים חשובים עם רכישת הכסאות הבאים שלכם. הכירו גם אתם את הטעויות השכיחות ביותר שלא מעטים עושים עם רכישת הכסאות החדשים שלהם:

 

1.לשכוח שצריך להיות לכם בעיקר נוח:

מאחר וכסא הוא רהיט, לא מעטים אלו שמעניקים את החשיבות העליונה לנראות הכסאות. שימו לב: חשוב מאד לרכוש כיסאות מעוצבים, אך בהחלט כדאי להתחיל את המסע שלכם עם בחינת הדגמים בכל הקשור לנוחות שלכם. לא משנה אם מדובר על כסא שאתם עתידים לשבת עליו חמש דקות ביום או שעות ארוכות ביום – הרי שכסא לא נוח לא יעשה את העבודה והמון פעמים תעדיפו לקום ממנו מאשר לשבת עליו.

 

2.לרכוש פחות כסאות ממה שאתם באמת צריכים:

אתם מעוניינים לרכוש כיסאות חדשים לפינת האוכל שלכם? אחת הטעויות הנפוצות היא לרכוש פחות ממה שאתם באמת צריכים. לא מעט אנשים מחליטים לרכוש את הכסאות החדשים שלהם בכמה פעימות: כך לדוגמא, פינת אוכל המתאימה לשישה כסאות, כאשר תחילה מחליטים לרכוש רק ארבעה. מדוע מדובר על טעות? מאחר ולא בטוח כי הדגם שרכשתם, יהיה זמין במלאי גם מחר. על כן, את הכסאות יש לרכוש בפעם אחת.

 

3.לא רק פרקטיות, אלא גם עיצוב:

כאמור, הכסאות כיום הם כבר לא רק אלמנט שאמור לשרת אתכם פרקטית, אלא שהם תורמים רבות גם לעיצוב החלל. מאחר ומדובר על רהיט שתורם רבות עיצובית, כדאי ליצור שידוך הרמוני בין הכסאות ובין יתר האלמנטים בחלל: התאימו את הכסאות לקו העיצובי שכבר נוכח בבית שלכם. כך לדוגמא, אם הקו השלט הינו הקו הכפרי, שלבו כסאות בניחוח כפרי. דומה הדבר עם כל סגנון אחר לרבות סגנון מודרני, וינטאז' וכדומה. כמו כן, דאגו שהצבעים ישתלבו בהרמוניה עם יתר הצבעים האחרים שעל הרהיטים שלכם.

 

4.לדלג על הצצה בקטלוג הכסאות:

את מסע הרכישה שלכם כדאי להתחיל דווקא בקטלוג האינטרנטי המציע לכם להתרשם מכל דגמי הכסאות. הסיבה? קל יותר לבחון דגמים באינטרנט מאשר בחלל תצוגה. אל מול המסך אתם יכולים לפסול דגמים, לסמן דגמים שחביבים עליכם ולקבל רעיונות. זאת בשונה מאולם תצוגה שלעתים מקשה עליכם להתמקד.

 

5.לשלם ביוקר על כיסאות מבלי לקבל תמורה:

רכישת הכסאות שלכם מצריכה מכם להשקיע את מיטב כספכם. יחד עם זאת, חשוב לשים לב כי אתם לא משלמים ביוקר. חנויות הרהיטים שיציעו לכם את הכסאות במחירים מופקעים, הן חנויות לא אמינות שלא בטוח שתרצו לעבוד איתן. חפשו אחר חנויות בעלות מוניטין המציעות דגמים מעוצבים, איכותיים ובמחירים הוגנים.

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!