רגע לפני שיושבים לאכול: איך רוכשים פינת אוכל? | פרוגרס כסאות

רגע לפני שיושבים לאכול: איך רוכשים פינת אוכל

במה צריך להשקיע יותר: בגודל שולחן פינת האוכל, במספר הכסאות או בעיצוב הפינה? צדקתם! כל התשובות נכונות! רגע לפני שאתם מתחילים לרקוח מטעמים וליהנות מארוחות משפחתיות, אלו הדגשים שיש לשים אליהם לב עם רכישת פינת האוכל:

 

לא רק ארוחת ערב, אלא חוויה משפחתית

בעת שאתם מתחילים להתעניין לגבי פינות אוכל, כדאי שתשימו לנגד עינייכם את המטרה הבאה: לבחור בפינת אוכל שתלכד ותגבש את המשפחה. לכאורה, מדובר רק על פינה שבה אוכלים. בפועל? פינה זו הפכה להיות בשנים האחרונות החלל המרכזי ביותר בבית – בו אתם צוברים חוויות ומגבשים במידה רבה את הזהות שלכם כמשפחה. בנוסף, מדובר על פינה שבה אתם יכולים לארח את בני המשפחה והחברים, לארח חגים באווירה נעימה ואף להשמיש את הפינה גם כפינת עבודה.

 

ההיבט העיצובי: ממודרני ועד כפרי

פינת האוכל הינה פינה גדולה המבוססת על שולחן גדול ועל מספר כסאות. המשמעות? מדובר על רהיט בעל נוכחות גדולה מאד, כך שההשקעה בו צריכה להיות גם בכל הקשור לנראות ולעיצוב. כשאתם מקדישים את תשומת הלב שלכם לסוגיית עיצוב הפינה, כדאי שתשאלו את עצמכם תחילה איזה קו עיצובי אתם מחפשים: ישנן פינות אוכל המשדרות עיצוב כפרי וחמים, בעוד ישנן פינות שהקו העיצובי שלהן הוא הקו המודרני, החד והעדכני. בעת שאתם מגדירים מטרה, קל יותר לחפש את הפינה המתאימה לכם ביותר.

 

ההיבט הפונקציונאלי: גודל השולחן

איך תדעו איזה גודל של שולחן מתאים לכם? על פי הנוסחה הבאה: ראשית, עליכם להגדיר את מספר הנפשות בבית שלכם. אם לדוגמא אתם זוג הורים ועוד שני ילדים, הרי שהשולחן שלכם צריך להתאים לפחות ל-4 נפשות. מה שקורה בפועל הוא שלא אחת שולחן המתאים בדיוק למספר הנפשות מתגלה מהר מאד כקטן. על כן, כדאי להגדיל את השולחן לכזה המתאים לפחות ל-6 נפשות. אלו מכם שרוצים ליהנות מפינה מרווחת וגדולה יותר, יוכלו לעשות זאת, כאשר היתרון הוא אפשרות האירוח שלכם בשולחן גדול אחד מבלי צורך בהרחבתו על ידי שולחן מפלסטיק.

 

מה התקציב העומד לרשותכם?

בכדי שהרכישה שלכם תהיה ממוקדת, כדאי מאד להגדיר תקציב כולל. בעת שאתם מגדירים תקציב לרכישת פינת האוכל, אתם מודעים לכך שישנו תקציב שאתם רוצים לעמוד בו ולהיות תחומים בגבולותיו. כך, אתם גם לא מגיעים למצב של חור בכיס, ואתם גם יכולים להתמקד אך ורק על הכסאות והשולחנות הרלווונטים אליכם. בתיאבון!

 

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!