רגע לפני שאתם רוכשים כורסא – מה חשוב לבדוק? | פרוגרס כסאות

רגע לפני שאתם רוכשים כורסא – מה חשוב לבדוק

לצד מערכות ההושבה הסלוניות, ישנם פתרונות נוספים המגיעים בדמות הכורסאות. אם גם אתם רוצים להתחדש בכורסה מפנקת, מעוצבת ונוחה, כדאי שגם אתם תדעו מה צריך לבדוק רגע לפני.

 

נוחות לא ניתן לבדוק דרך המסך

כיום, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של כורסאות באמצעות קטלוגים דיגיטלים. אכן, מדובר על אפשרות נפלאה שחוסכת לכם המון זמן, ובעיקר ממקדת אתכם על החנות הרלוונטית לכם ביותר. למרות שאתם מגבשים את דעתכם על פי מה שאתם רואים בקטלוג, תמיד כדאי להגיע פיסית אל החנות. הסיבה? נוחות לא תוכלו למדוד דרך המסך. חשוב מאד לזכור כי מטרת העל של הכסא המרופד היא להעניק לכם תמיכה ונוחות, כך שבעת שתרכשו כורסה שלא תעניק לכם את הנוחות הנדרשת, אתם עתידים להיות מאוכזבים.

 

האם המחיר המוצע לכם חופף לממוצע המחירים?

השוואת מחירים היא כלי נפלא שיכול לכוון אתכם אל החנויות המומלצות ביותר. מעבר לכך שאין כל סיבה שתשלמו יותר על כורסה מסוימת בעת שדגם זהה מוצע לכם בפחות, הרי שהמחיר המון פעמים גם יכול לספר לכם לא מעט על חנות הרהיטים. מחירים זולים מדי לרוב משקפים חומרי גלם באיכות נמוכה, בעוד מחירים מאד גבוהים הם לרוב ניסיון ל"שיטת מצליח". דרך האמצע במקרה הזה היא המומלצת ביותר – אמצו אותה!

שימו לב כי עליכם ליצור את השידוך שבין המחיר הנוח וההוגן ביותר ובין חומרים איכותיים לכורסה. בעת שאתם משלמים פחות ומקבלים כורסה העשוייה חומרים זולים, הרי שעשיתם עסקה שאינה תשרת אתכם לטווח הארוך.

 

איסוף עצמי – האם יש לכם אפשרות שכזאת?

כל עוד יש לכם רכב מספיק גדול שבו תוכלו להוביל את הכורסה, יהיה כדאי לכם לעשות זאת. מדובר כמובן על מקרים בהם הכורסאות נמצאות בזמינות בחנות הרהיטים, כך שיהיה עליכם לבדוק זאת מראש. איסוף עצמי מאפשר לכם שלא להמתין לשירותי ההובלה, מה שהמון פעמים סוגר לכם פינה בעת שאתם זקוקים למענה מיידי של כורסה חדשה בבית או במשרד.

 

מה זמן האספקה שמציעה לכם החנות?

ואם אתם מחליטים בכל זאת להמתין לשירותי השליחות וההובלה, כדאי מאד לדעת מהו זמן האספקה המומלץ. שימו לב כי זמן אספקה הגיוני עומד על כשבועיים, כאשר חנויות הרהיטים המובילות ובעלות המוניטין היוקרתי יוכלו אף להתחייב לעד עשרה ימים. כך, אתם לא צריכים לדחות סיפוקים והכורסה החדשה בה אתם חושקים תעשה דרכה עד אליכם!

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!