המקומות המתאימים ביותר לשלב בהם כסאות בר

המקומות המתאימים ביותר לשלב בהם כסאות בר

הימים בהם הכסאות הקונבנציונאלים היו פתרון ההושבה היחיד, נראים רחוקים מאד. כיום, ישנו מגוון רחב של פתרונות הושבה המוצעים לכם, כאשר חלקם אינם רק פונקציונאליים, אלא שהם גם תרומים עיצובית לחלל. אחד הפתרונות הנחשקים ביותר כיום, גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור העסקי הם כסאות הבר המשתלבים במגוון רחב של חללים. אז היכן ניתן לשלב אותם?

 

הפכו את המשרד שלכם לשיקי:

נדמה כי המקום האחרון שתחשבו עליו כמתאים לשלב בו כיסאות בר הוא המשרד שבבעלותכם. כבעלים ומנכ"לים, עליכם לצאת מנקודת הנחה כי כיום, יותר מתמיד, עובדים משקיעים המון שעות במקומות העבודה שלהם, כך שאין זו הגזמה לומר כי מדובר על ביתם השני. מאחר ומדובר על מקום בו הם מבלים שעות ארוכות כל כך, חשוב לבסס עבורם אווירה נעימה, עדכנית ומזמינה. בדיוק מאחר וכסאות הבר הם אינם הכסאות שניתן לראות בכל משרד ובדיוק מאחר והם מתקשרים עם יציאה מהשגרה ועם בילויים, כדאי לשלב אותם. צרו פינת ישיבה מודרנית ומדליקה שתשרת את העובדים שלכם בשעות הפנאי ובהפסקות שלהם. כסאות אלו תורמים לכם רבות גם במיתוג ומשקפים אתכם כעסק צעיר ודינאמי.

 

פתרונות הושבה מתקדמים במתחמי אירועים:

אחד השלבים האהובים ביותר באירועים גם על קהל המוזמנים וגם על בעלי האירוע, הוא שלב קבלת הפנים. מדובר על שלב שבו כל אורח יכול למצוא את מקומו ולבלות אותו על פי העדפות אישיות. כשם שישנן פינות הושבה אלטרנטיביות, כך גם ניתן לראות כיסאות בר המשודכים לשולחנות גבוהים, או שהם פשוט ניצבים סביב הבר. כסאות אלו מעניקים פתרונות הושבה נוספים לקהל האורחים, תוך שהם תורמים רבות לנראות המתחם וליצירת טון מרענן ועדכני.

 

כיסאות בר מסביב לבר הפרטי שלכם:

עד לא מזמן, על מנת ליהנות ממשקה אלכוהולי היה על האנשים לעזוב את ביתם ולהגיע לבילוי בבר. המציאות כיום לגמרי אחרת, והמון אנשים משקיעים בבר פרטי משלהם! גם אם יש לכם בר משקאות וגם אם לא, תוכלו לשלב את כסאות הבר מסביב לאי במטבח או מסביב לבר. מדובר על פתרון ישיבה מרענן ששובר מוסכמות ומעניק טעם חצוף ושובב למטבח שלכם. מעבר לכך, שילוב הכסאות תומך גם את הנראות העיצובית הכוללת באזור המטבח והסלון. על כן, בססו את הבחירה שלכם על פי הקו העיצובי הקיים בכדי שתוכלו ליצור התכתבות והרמוניה בין כל הרהיטים.

 

מקומות הושבה נוספים בבית הקפה ובמסעדה:

ואי אפשר לדבר על כסאות הבר מבלי לדבר על בתי הקפה והמסעדות. לצד השולחנות הסטנדרטים הנמצאים במקומות הבילוי, הרי שהאזור המרכזי הינו סביב הבר – בו רוקחים את המשקאות לקהל הלקוחות וגם משרתים סועדים היושבים מסביב לבר. במקרה זה, הכסאות הינם חסכוניים במקום ומאפשרים לכם להושיב קהל לקוחות גדול יותר.

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!