המדריך המקוצר לבחירת כסא בר מעץ | פרוגרס כסאות

המדריך המקוצר לבחירת כסא בר מעץ

אם בעבר כסאות הבר היו רלוונטים אך ורק למסעדות, בתי קפה וברים, הרי שכיום כסאות אלו עשו עלייה גם אל הבתים הפרטיים. יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב במטבח שלהם בר או אי, כאשר מסביבם משלבים גם את כסאות הבר. לצד השיק והנראות המחמיאה, הודות לכאסות אלו אתם יכולים ליהנות מאזור ישיבה נוסף בבית שלכם – גם עבור השימוש היום יומי שלכם וגם עבור אירוח מדליק ועדכני. אז איך בוחרים את כסא הבר המתאים לכם ביותר?

 

אין מחיר לנוחות שלכם:

רבים אלו שהנטייה הטבעית שלהם היא לחפש אחר הנראות של כסאות בר מעץ לפני כל דבר אחר. מה שצריך להנחות אתכם היא ההנבה כי תוכלו למצוא המון כסאות מעוצבים שימצאו חן בעייניכם, כאשר מה שנדיר יותר למצוא הוא כיסא נוח במידה מושלמת. נוחות הינה דבר סובייקטיבי, כך שמה שנוח לאחד, לא יהיה בהכרח נוח לאחר. למרות שהחנויות המובילות מציעות דגמים מתקדמים ונוחים, כדאי מאד להתחיל את המסע עם חיפוש אחר הדגם הנוח ביותר ורק לאחר מכן לבחון את הפרמטרים הנוספים.

 

צרו שידוך בין נראות הכסא ונראות החלל:

האלמנט השני שצריך להנחות אתכם הוא נראות הכסא. הטעות הנפוצה שניתן לעשות עם בחירת הכסא שלכם היא להתחשב אך ורק בנראות של המטבח. בפועל, עליכם לבחור בכסא שלא יתכתב אך ורק עם הקו העיצובי של המטבח, אלא עם כל החלל שבא במגע עיצובי עם המטבח. כך לדוגמא, אם מדובר על מטבח הממשיך בקו ישיר עם חדר הסלון, מומלץ מאד להתחשב בקו העיצובי של הסלון לרבות החומרים והצבעים בו. לשמחתכם, כסאות בר מעץ יוצרים הרמוניה די בקלות, זאת מאחר ומדובר על חומר קלאסי שיודע להתמזג מצד אחד ולהפגין נוכחות מהצד השני.

 

מה הגודל של כסאות בר מעץ?

כמו כן, עליכם לקחת בחשבון את הגודל של הכסאות שאתם בוחרים. הגודל של הבר שלכם מגביל אתכם עם מספר מסוים של כסאות, כאשר רבים אלו שמגדירים מראש את מספר הכסאות שהם רוצים לשלב מסביב לו. מאחר ומדובר על מקום מוגבל, עליכם לקחת בחשבון את גודל הכסא. בעוד ישנם כסאות גדולים יותר ומרווחים יותר, גם ישנם כסאות פונקציונאלים יותר וקטנים יותר. הגדרתם כי אתם רוצים לשלב מסביב לבר 4 כסאות? מדדו היטב את הבר ונסו להבין אילו כסאות רלוונטים לכם.

 

הגובה של הדלפק והתאמת הכסא אליו:

כשאתם בוחנים אפשרויות של כסאות בר מעץ עליכם לקחת בחשבון גם את השידוך שבין גובה הדלפק וגובה הכסא. במרבית המקרים הכסא צריך להתאים עצמו אל הבר שכן הוא כבר קיים, אך לא מדובר על מלאכה סבוכה שכן מדובר על גדלים סטנדרטים. כשאתם בוחרים את הכיסא, זיכרו כי הוא צריך להיות מותאם בגובהו ולאפשר למי שיושב עליו ליהנות מנוחות חסרות פשרות.


המאמר נכתב על ידי פרוגרס כסאות

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!