הובלה של פינות אוכל וכסאות לדירה החדשה | פרוגרס

הובלה של פינות אוכל וכסאות לדירה החדשה

הובלה מקצועית היא היחידה שיכולה לעזור לכם וזה בדיוק הזמן להבין מה צריך לדעת כדי שהיא תעבור על הצד הכי טוב שיש. אחרי המאמר הזה תרגישו הרבה יותר בטוחים לביצוע ההובלה שלכם.

כיצד כדאי להעביר כיסאות ופינות אוכל?

כדי להעביר כיסאות ופינות אוכל יש צורך לבחור באחת משתי האפשרויות. האפשרות הראשונה והפחות טובה היא לנסות להוביל אותה לבד. הובלות עצמאיות יכולות להישמע לכם אטרקטיביות יותר בגלל שהן זולות יותר, הרי הובלה של שולחנות וכיסאות יכולה להגיע לכמה מאות שקלים. עם זאת חשוב לזכור שאם ההובלה עצמה יקרה כנראה שגם באופן עצמאי לא באמת תוכלו לבצע אותה. אם הסיבה להובלות עצמאיות היא כלכלית בלבד, תדעו שכיום יש מחירים טובים מאוד להובלות קטנות ואין סיבה לא לבחור באופציה השנייה, הובלה עם חברת הובלות מקצועית.

כיצד נבחר את חברת ההובלות המתאימה?

  • כדי לבחור את חברת ההובלות המתאימה אתם חייבים לסנן את כל החברות שפועלות באזור מגורכם לפי מספר פרמטרים. הפרמטר הראשון הוא כמובן אזור המגורים ונסביר לכם מדוע הוא חשוב: אם החברה פועלת בסמוך לאזור מגורכם, המרחק שהיא תעבור כדי להגיע אל כתובת המוצא של ההובלה יהיה קטן יותר וכך תקבלו מחיר טוב יותר, ופחות סיכוי לאיחורים.

  • באופן כללי חשוב להשוות את המחיר ולא רק להסתמך על המרחק. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם מאות שקלים אפילו על אותם שירותים במדויק. כמובן שחשוב שתבדקו מה כוללת הצעת המחיר שקיבלתם, אלו שירותים היא כוללת וכמובן האם יש אחריות על ההובלה עצמה.

  • ללא אחריות על ההובלה אתם לא יכולים לבחור את חברת ההובלות. הובלה אמינה באמת תהיה כזו שמעוגנת באחריות. אם יש אחריות אתם יכולים להיות בטוחים שכל נזק שייווצר לרכוש שלכם יוחזר לכם במלואו. כמו כן תעודת אחריות היא תעודת ביטחון לחברה אמינה.

כיצד מתבצעת הובלת פינות אוכל וכיסאות?

הובלות של כיסאות ופינות אוכל צריכה להתבצע באמצעות משאית גדולה או טנדר, בהתאם לגודל הפינה. אם מדובר בכמה רהיטים ביחד אז כמובן שאין אפשרות אחרת מלבד משאית. אם אפשר לפרק את פינת האוכל שזה יהיה רצוי כי כך יהיה ניתן למנוע יותר נזקים בדרך. אם יש צורך לבצע את ההובלה לקומה גבוהה יותר יש צורך להשתמש בשירותי מנוף. שירותי מנוף יכולים לעזור מאוד בעיקר כאשר מדובר בהובלה לקומות גבוהות. מצד אחד ההובלה יכולה להיות קצרה בהרבה אך מצד שני היא גם הרבה יותר בטוחה בל שיש סיכון לדפיקת הכיסאות או השולחן במעקות או בקירות בגרמי המדרגות.

כמה תעלה הובלת פינות אוכל יחד עם כיסאות?

הובלה של פינות אוכל שכוללות 6 כיסאות בממוצע יכולה לעלות בין 400 ועד 800 שקלים. כמובן שההובלה עצמה יכולה להיות גם יקרה יותר ולעתים אפילו זולה יותר וזה נובע ממרכיבי המחיר. המחיר מורכב גם מסוג פינת האוכל והמשקל שלה. ככל שהיא תהיה גדולה וכבדה יותר ההובלה תהיה יקרה יותר. כמו כן חשוב לזכור כי ההובלה יכולה להיות יקרה יותר אם משתמשים במנוף, אם המרחק בין היעד למוצא יהיה גדול יותר וכמובן אם צריך לבצע את ההובלה במועד דחוף מאוד. לעתים הובלה בדקה ה-90 יכולה להיות גם זולה יותר כי ממלאים חור לאחת החברות, ולכן המחיר תלוי גם בחברה.

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!