איך תבטיחו שכסאות הבר ישרתו אתכם לאורך שנים | פרוגרס כסאות

איך תבטיחו שכסאות הבר ישרתו אתכם לאורך שנים?

גם אם אתם רוצים לחדש את המסעדה או את בית הקפה, וגם אם מטרת השדרוג שלכם היא לרענן את הבית בו אתם גרים – כדאי שתדעו גם אתם איך רוכשים כסאות. בעת שמדובר על כסאות שעתידים להשתלב מסביב לבר, כדאי להעניק תשומת לב לכמה דגשים. המטרה? להבטיח כי הכסאות ישרתו אתכם לכמה שיותר שנים:

 

אל תתפשרו על איכות החומר, בשום אופן

הפרמטר הראשון לפיו אתם צריכים לבחור את הכסאות החדשים שלכם הוא האיכות. מדובר כנראה על הכלל הבסיסי ביותר, אך לעתים ישנם אלו שלא מקדישים לו מספיק תשומת לב. הסיבה? ישנם אלו שיעדיפו לרכוש כסאות בר מחומרים זולים, רק על מנת ליהנות ממחיר זול יותר. בפועל, מה שקורה הוא שאתם רוכשים כסא ברמה נמוכה, כך שכעבור זמן קצר הוא מגיע למצב של בלאי. התוצאה? רכישה נוספת שרק עלתה לכם יותר.

 

בחרו צבעים על זמניים ופחות צבעים טרנדים

הבחירה בצבעי הכסאות חשובה גם היא: אם המטרה שלכם היא ליהנות מהכסאות לכמה שיותר שנים, נסו להיצמד למניפת צבעים נייטרלית יותר. כידוע, ישנם צבעים המוכתרים כטרנדים זמניים, כך שכעבור זמן קצר הם עלולים לצאת מהאופנה – אך הם נשארים אתכם. במקום לרכוש כסאות נוספים כעבור כמה שנים ועל מנת שלא תצטרכו להשקיע כספים נוספים בצביעת הכסאות, התמקדו מראש על הצבעים הנייטרלים והקלאסיים שתמיד יתאימו לכם.

 

בחרו בכסאות שהגובה שלהם סטנדרטי

כסאות הבר מגיעים בגבהים שונים. עליכם ליצור שידוך הרמוני בין גובה הכסא ובין גובה השולחן, כאשר יש להבטיח כי הישיבה על הכסא ביחס לשלוחן תהיה נוחה ואידיאלית. למרות שסביר מאד כי הבר שלכם לא ישנה את גובהו, ריכשו תמיד כסאות בגובה סטנדרטי, כך שבמידה ותבצעו שינויים, הכסאות עדיין יהיו לכם רלוונטים.

 

קנו כמה כסאות נוספים, גם אם אינם לשימוש מיידי

וחשוב לא פחות: אם אתם רוצים את הכסאות לטווח הארוך, אתם גם צריכים לחשוב על העתיד. כעת אתם רוכשים כסאות מתוך קטלוג קיים. המשמעות? ישנה סבירות כי בעוד כמה שנים הקולקצייה תתחלף ולא יהיה ניתן להשיג כסאות דומים. על כן, למקרים בהם תצטרכו כסאות נוספים בבית העסק בעקבות הרחבתו, או במקרים בהם תרצו כסאות נוספים בבית מסביב לבר – דאגו לקנות עוד כמה נוספים. כך, לא תצטרכו לרכוש סט חדש של כסאות רק על מנת לשמור על נראות אחידה.

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!