איך בוחרים כסאות לשולחן בבית עם ילדים? | פרוגרס כסאות

איך בוחרים כסאות לשולחן בבית עם ילדים?

אתם רוצים לשמור על שולחן פינת האוכל שלכם ולחדש את הכסאות הקיימים? רגע לפני שאתם משקיעים את מיטב כספכם ברכישת כסאות חדשים, כדאי שתעקבו אחר הטיפים הבאים. כל עוד אתם זוג צעיר עם ילדים קטנים, נדמה כי ישנם דגשים הרלוונטים אליכם באופן מיוחד. אז איך יוצאים לדרך עם רכישת הכסאות?

 

נסו להימנע מכסאות עם ריפודים

ההמלצה הראשונה שניתן לתת לכם היא להימנע מרכישה של כסאות שולחן עם ריפודים. מצד אחד, אכן מדובר על כסאות נוחים יותר, אך מצד שני ישנו סיכוי גדול מאד שהריפוד יוכתם על ידי כתמי מזון שונים. כידוע, הילדים אוכלים בצורה שאינה תמיד מסודרת ונקייה, וזה בסדר. על כן, כדאי להתאים את הרכישה החדשה שלכם גם לילדים. פתרון אפשרי עבורכם הוא לרכוש ריפודים נשלפים לכסאות או כריות מותאמות, כך שתוכלו באמצעות כביסה קצרה להיפטר מהכתמים.

 

הבטיחו כי יש מקום להגבהת הכסא

אם אתם מגדלים ילדים קטנים, לעתים אתם נעזרים בכסא מיוחד המשתלב על הכסא הקיים המותאם לילדים. על כן, חשוב מאד לבצע התאמת גבהים ולהבטיח כי גם הכסא המיוחד יוכל להשתלב על הכסא החדש. איך עושים זאת? עליכם למדוד את גובה השולחן, להתאים לו כסא מתאים, ולאחר מכן לחשב את הגובה של הכסא המיוחד על הכסא החדש שאתם רוכשים. כך, אתם יכולים לקבל צפי באיזה גובה ישב ילדכם ועד כמה נוח יהיה לו.

 

רכשו יותר כסאות מממספר הנפשות

גם אם כעת אתם מגדלים ילד אחד, כדאי תמיד לקנות כסאות נוספים. המון פעמים זוגות צעירים מסתפקים בכמה כסאות בודדים, פשוט כי זה "כל מה שהם צריכים". בפועל, המשפחה גדלה עם השנים, כך שתצטרכו בקרוב מאד עוד כסאות נוספים. היתרון הגדול שיש לכם ברכישה קולקטיבית של הכסאות הוא את האפשרות לרכוש כסאות זהים. מטבע הדברים, קולקציות משתנות, גם בתחום הרהיטים, כך שלא בטוח כלל שבעוד כמה שנים תוכלו לרכוש כסא נוסף הזהה לאלו הקיימים.

 

אל תתפשרו על חומרים איכותיים

ישנם רהיטים שאתם רוכשים שיכולים לשרת אתכם לכל החיים. כסאות מסתמנים כרהיט שיכול לשרת אתכם לשנים רבות, כאשר תנאי הסף הוא לרכוש כסאות מחומרים איכותיים. חפשו אחר החנויות המובילות המוכרות רהיטים כבר שנים רבות, הידועות במוניטין הרב שלהן, בשירות ובחומרים חזקים המעניקים עמידות לכסאות. רגע לפני שאתם יושבים בנוח, אמצו לעצמכם את הטיפים ותיהנו מנוחות חסרת פשרות.

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!