אביזרי ריהוט ביבוא מסין - אפשרות משתלמת לעיצוב הבית | פרוגרס כסאות

אביזרי ריהוט ביבוא מסין - אפשרות משתלמת לעיצוב הבית

הישראלים כבר למדו - כל דבר אפשר להזמין היום מסין במחירים המשתלמים ביותר. בעבר נחשבו המוצרים המיוצרים בסין כשם נרדף לאיכות ירודה, אך כיום הפכה סין ליצרנית העולמית מספר אחת ומציעה טווח רחב של איכות מוצרים. צרכנים רבים מבינים כי בהתחשב בעובדה שרוב הדברים היום ממילא מיוצרים בסין, והסיכויים שגם בחנויות שיקיות למדי יגלו בסופו של דבר שהמוצרים מיובאים משם, מוטב לגשת ישר אל המקור.

יוקר המחייה דוחף אותנו למצוא מחירים משתלמים יותר וכבר מזמן לא מדובר רק בדיור עצמו, אלא גם בעיצוב וריהוט הבית הקיים. כחלק ממגמה זו, יבוא רהיטים מסין הפך לתופעה רווחת. צרכנים מגלים כי נסיעה לסין למטרה זו משתלמת יותר מרכישת ריהוט לבית בישראל. להבדיל ממוצרים אחרים הזמינים לנו לרכישה מסין, נראה כי בתחום הרהיטים נגישים לנו עסקים קטנים וידידותיים יותר שמאפשרים הזמנות קטנות וגמישות שניתן להתאים לצרכים האישיים. אם החלטת לעצב את ביתך בדרך זו, אלו כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

1. בחרו ספק אמין

השוק הסיני מוצף בספקים שיעשו רושם טוב, אך לא בטוח שהינם מורשים ומפוקחים. השווקים המומלצים נמצאים במחוזות גוואנגז'ו, שנגחאי והונג-קונג. מומלץ להגיע לבקר במפעל עצמו. מפתיע לגלות עד כמה הסינים פתוחים להצעה כזו. להבדיל ממסע קניות באיקאה, ספקי  רהיטים מסין יאפשרו לך להזמין את כל הנדרש בהתאמה אישית כדי לבנות בית חלומות. מומלץ לצלם את הבית מזוויות שונות לפני ההגעה למפעל ולהשקיע בכך מחשבה רבה.

2. הכינו סכום התחלתי נכבד

אכן, יש לך פה הזדמנות לחסוך המון. עם זאת, הדבר עלול להתארך יותר מהצפוי והוצאות לא צפויות עלולות לצוץ במהלך מסע הרכישה הזה. ההשקעה בסופו של דבר תוחזר במחירי הרכישה האטרקטיביים, אך מומלץ להיערך לכך מראש.

3. מהירות ואיכות השינוע

חשוב לשאול את הספקים באופן מפורש כיצד הם מתכוונים לשלוח את הסחורה. בעבר היו המשלוחים מסין איטיים וארוכים כאורך הגלות, אך כיום ישנן ספינות היוצאות לאזורינו בתדירות גבוהה ובמהירות. שאלו אותם גם על אופן האריזה והשינוע אל המכולות כדי לוודא שהסחורה תגיע במצב טוב ובאופן בטוח.

4. חשוב להיערך לכמה סיכונים אפשריים:

  • בכל הקשור לרהיטים מסין, השוק מוצף בחברות לא אמינות ועשוי להסתיים בעוגמת נפש גדולה והפסדים כבדים. היעזרו במעצב או אדריכל בעל היכרות עם השוק הזה לייעוץ והנחיה מקצועית.

  • היזהרו ממחירים זולים מדי, הדבר מזמן הפתעות בלתי צפויות או מוצרים מאיכות ירודה.

  • לא קונים חתול בשק, כדאי להיכנס אל המפעלים ולבחון את איכות החומרים, העבודה, האריזה והשינוע ולא להסתפק בתשובות מתחמקות. אם משהו אינו ברור, כדאי לשאול שוב עד לקבלת תשובות מספקות.

  • לא כולנו ערוכים לנסיעה כזו, ניתן להיעזר בחברות ישראליות שונות המנוסות ברכישות אלה. ותמורת סכום מסוים שעדיין יהיה משתלם, תלווה ברכישה ותסייע לקבל את ההזמנה.

image image

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!