רגליים לשולחן

רגליים לשולחןישנם מוצרים שהמטבח שלנו לא יכול בלעדיהם אחד המוצרים היא פינת האוכל המורכבת משולחן וכסאות . כול מה שמונח על השולחן למטרת עיצוב נלווה זה בגדר מותרות ובחירה חופשית . מאידך, בבואנו לבחור פינת אוכל ובעיקר שולחן, חשוב להקפיד לפני כול הבדיקות בין עם עיצוביות או נוחיות את יציבות רגליים לשולחן. מדובר בפרמטר שצריך לסמן במרקר גם בעבור המוכר והספק.
כאמור, רגלי שולחן יציבות ומאסיביות עשויות מסוגי העצים האיכותיים. יש גם ממתכות שונות אבל זה כבר סיפור מעוצב אחר. בהעדר רגלי שולחן יציבות, השולחן יאבד מאיכות יציבותו לאורך שנים ולא תשיגו את מטרתכם ברכישה החשובה. סביר להניח שרגלי השולחן ישחקו, ישברו, יסדקו ואף יזוזו ממקומם.

רגליים לשולחן – הגודל כן קובע

מומחים בתחום ייצור ועיצוב רגליים לשולחן ושולחנות בכלל, אמרו כבר את מילתם בסוגיה זו. שולחן בעל בעל פלטה מאסיבית וכבדה לא מתאים לרגלי שולחן דקיקות או לא מספיק עבות. היציבות מתבקשת שמדובר בפלטה עבה גם אם מדובר בעץ דחוס ולא מלא.
רגליים לשולחן עבות תמיד יהיו במחיר גבוה יותר, משום שכמות החומר ממנה הם מיוצרים רבה יותר. כמתבקש להרבה לקוחות ברחבי העולם. כאמור, אל תנסו להיות חסכניים, ותחליטו שאתם רוכשים רק פלטה ומנסים למצוא רגליים לשולחן באופן מופרד. זה לא תמיד מומלץ , אלא אם כן אתם צריכים לשפץ את השולחן הישן ומרגישים כי הוא מתרועע על רגליו.

רגליים לשולחן עמידות למים

הבחירה הנבונה עבור רגליים לשולחן היא כפי שציינו לעיל, יציבותם ועמידותם. למנקים האובססיביים שבכם חשוב לבחור רגליים לשולחן עמידות במים או כאלו שיש להם הגבה ממגע ישיר ברצפה. מאחר ועץ נוטה להתנפח אלא אם כן אלו רגליים לשולחן מעץ נגד מים וכאלו שיעמדו גם בשיטפון ריצפתי.
חשוב לבדוק עם החברה את הסוגיות הללו ולשים אותם בראש מעינכם במקביל לרכישה. זה לא נעים להשקיע סכום לא מבוטל על שולחן מעוצב ואלגנטי שהרגליו חשופות למי שטיפה באופן תכוף, ובמהרה אתם מגלים שניזוקו ממי השטיפה.

רגליים לשולחן של חברת פרוגרס

חברת פרוגרס משווקת שולחנות בעלי רגליים לשולחן יציבות וחזקות. איכות ואמינות זהו שמה השני של החברה הוותיקה אשר עוסקת בתכנון ויבוא ריהוט לבית ובפרט בתחום שולחנות וכסאות. חברת הריהוט המובילה מעניקה לכם אפשרויות בחירה רבות מהמגוון הרחב ואפילו העצום של שולחנות ורגליים מותאמות. בתוך כך, המחירים שווים לכול כיס ואינם מתיימרים לקמץ באיכות אלא להיפך. איכות עילית ובמחירים סבירים.
 

 


 

לפרטים נוספים
שולחן קליאו
דגם: שולחן קליאו
שולחן קליאו
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
שולחן סקאלה 140
דגם: שולחן סקאלה 140
שולחן סקאלה 140
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
שולחן ספר
דגם: שולחן ספר
שולחן ספר
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
שולחן פדובה
דגם: שולחן פדובה
שולחן פדובה
לפרטים נוספים>>

כל הזכויות שמורות לפרוגרס יבוא ושיווק רהיטים בע"מ