פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל קטנות, בין אם הן עגולות או מרובעות, יכולות להיות במגווחגי ישראל הם רבים ובתוך כך המסובים נוהגים לשבת בחיק המשפחה בפינת האוכל שטרחו לעצב אותה כיאה לחג החגיגי ולאפיוניו השונים. פינות אוכל מעוצבות תמיד תפסו מקום של נוכחות בבית, יש כאלו אפילו שיחרטו במשפט כי פינות האוכל היא לב ליבה של הבית. עיצוב פינות אוכל הוא מלאכת מחשבת של ממש אשר מקיפה את כל הצרכים שלנו עבור פינת האוכל - כמות האנשים, סוג החומר לעיצוב הפינה, מה תהיה צורתה ועוד.

פינות אוכל מעוצבות - להרגיש באיטליה האיטלקים

ידועים כמעצבים מובלים בתחום הריהוט לבית ובעוד סגנונות עיצוב שונים כמו ביגוד ועוד. ארץ המגף תמיד מחדשת ומעניקה לנו עוד רעיונות מעוצבים לבית. יש חברות שלא מתפשרות על איכות ועיצוב ומייבאות את הריהוט היישר מאיטליה. לא רק הישראליים אוהבים עיצוב איטלקי של פינות אוכל מעוצבות אלא גם אוכלוסייה רבה בארצות מערביות מתקדמות ומודרניות. כיאה למודרניזציה פינות אוכל מעוצבות תוצרת איטליה מובילות ועולות באיכותם על כול יבוא מארצות אחרות.

ברוכים היושבים בפינות אוכל מעוצבות

עיצוב פינות אוכל הוא כבר לא בגדר פנטזיה. ניתן היום לבחור מהמגוון הרחב שקיים, כול עיצוב וכזה שעולה לכם על כול דמיון. לכו עם הנישה הדמיונית שלכם ואל תעשו חשבון למה יאמרו האחרים. אחרי הכול אתם אלו שבעיקר תיהנו מפינת אוכל מעוצבת ומסוגננת.

קחו רגע למחשבה בסוגיית עיצוב פינת האוכל, כי השירות והאיכות לא חשובים פחות ואפילו יותר מכך. במידה והזמנתם פינת אוכל מעוצבת ולא קיבלתם אותה במועד שנקבע, זה בגדר עוגמת נפש ולכן חשוב להכליל את כול הפרמטרים בבחירת החברה שתספק לכם את המוצר הנחשב והנחשק.

עיצוב פינות אוכל מודרניות בשילוב טקסטורות שונות ומחומרים שונים - החל מעץ מלא, עץ אלון , פורניר בגווני עץ טבעי ועוד. הנטייה העיצובית של מעצבים מובילים בתחום פינות אוכל מעוצבות, לערוך מתיחת פנים חדשה ומעוצבת מהעבר אל ההווה. במילים מוכרות נקרא לזה - אופנת הרטרו שנותנת את אותותיה גם בתחום הריהוט לבית בפינות אוכל. על מנת ליצור לעצמכם סיפור פינתי במיוחד, בחרו פינות אוכל מעוצבות בהתאמה לאופי העיצוב שבחרתם לכלל הבית. ניתן לשלב היום אופנת רטרו עם מראה נקי, אין כול כך הרבה חוקים היום מעטים מרימים גבה לעיצוב כביכול מוזר – כי הכול פתוח ואפשרי.

גלריית הרהיטים של חברת פרוגרס

חברת פרוגרס מובילה בייבוא, תכנון ועיצוב פינות אוכל מעוצבות , שולחנות וכסאות. השירות האמין והבלתי מתפשר של החברה ללקוחותיה, מעניק ללקוחות החדשים בחירה נבונה ומעוצבת. בשונה ממקומות אחרים תוכלו למצוא גם פינות אוכל ורהיטים בעיצוב אקלקטי. אודות לניסיון העשיר שאוחזת חברת פרוגרס בתכנון ועיצוב רהיטים לבית. ניתן להתרשם כי בתים ומשרדים רבים מאובזרים ברהיטי החברה. 

בחזרה למאמרים

 

 

 

 

   
 

כל הזכויות שמורות לפרוגרס יבוא ושיווק רהיטים בע"מ